Ogłoszenie

www.rww.pun.pl Najlepszy E-Fed wbijać

#1 2010-06-04 22:07:32

Peri

Moderator

Zarejestrowany: 2010-06-02
Posty: 41
Punktów :   

Ring

Tutaj piszemy nasze speeche odnoszace sie do fanow i innych zawodnikow.





http://img191.imageshack.us/img191/2251/rockal.jpg



IF YOU SMEEEEEEEELLLLLLL WHAT THE ROCK IS COOKIN

.

Yeah.The Rock wreszcie znalazl sie w federacjii godnej uwagi.The Rockowi bardzo tu sie podoba i chyba zostanie tutaj na dluzej.The Rocka znacie już dobrze wiec wiecie że The Rock w mgnieniu oka bedzie najlepszym wrestlerem tej federacjii,oczywiscie The Rock nie bedzie jako sam najlepszym wrestlerem tej federacjii bedzie 2 najlepszych The Rock i jego TAG TEAM PARTNER Kofi Kingston.Tak dobrze slyszeliscie The Rock ma tag team partnera.Nasz tag team bedzie  nosil nazwe THE BlackBrothers a naszym theme songiem bedzie S.O.S.Oczywiscie The Rock nie bedzie caly czas mowil o najlepszym TT w historii jakim jest BlackBrothers.The Rock musi jeszcze publicznie podziekowac Stone Coldowi Steviemu Austinowi za namowienie Rocka do powrotu do wrestlingu i jeszcze do tak wspanialej federacjii wiec teraz wszyscy Jabroni znajdujacy sie tutaj krzyczymy THANK YOU STEVE.Rock tez nie moze caly czas wychwalac SCSA.The Rock ma cos do powiedzenia na temat 2 Candyassow jakimi są Candyass Koliberek Jeffrey "cpun"Hardy i Evana Bourna.A wiec Rock najpierw powie o Rasiscie jakim jest Jeffrey.Tak dobrze slyszeliscie on jest rasista.W szatni zaczal wyzywac najwspanialszego partnera The Rocka jakim jest Kofi lecz The Rock dal mu nauczke czyli inaczej krzeslo.The Rock nie toleruje rasistow wiec dal do zrozumienia temu candyassowi ze jest nikim i samym cpaniem daleko nie zajdzie.
The Rock musi takze cos powiedziec na temat jego przyszlego przeciwnika jakim bedzie Evan Bourne do ktorego The Rock nie ma nic poniewaz ROCK uwaza go za bardzo fajnego wrestlera mogacego powalczyc nawet o pasy choc nie o najwyzsze.The Rock wie jak trudno jest latac tak jak ty.Lecz nie bedziesz mial szans w pojedynku z The Rockiem,ale The Rock juz mowi ze jak cie pokona zebys sie nie obrazal i nie bral tego do siebie.Poniewaz The Rock zniszczy kazdego w tej federacjii kto stanie mu na drodze.Tak dobrze slyszeliscie kazdego no moze oprocz Kofiego i Stone Colda bo ich Rock lubi.Rock zapomnial by o najwazniejszym The Rock zapomnial o powiedzeniu wam najwazniejszej rzeczy.The Rock poprosil zarzad o ofiarowanie czasu antenowego The Rockowi a co sie z tym wiaze Peoples Show,wiec proscie zarzad o ten czas gdzy chcielibyscie zobaczyc jeszcze Peoples Show prawda ??Jesli The Rockowi sie uda to jego pierwszym gosciem bedzie Kofi Kingston , a drugim pokonany Eva Bourne.Tak dobrze slyszeliscie pokonany.The Rock musi isc odpoczac przed treningami z moim BlackBrotherem.A wiec Rock juz idzie.Moze jutro sie odezwie.

IF YOOOUUU SMEEEEEEEEEELLLLLLLLLLLLLL WHAT THE ROCK IS COOOKIN

Offline

 

#2 2010-06-05 18:16:49

kubaks

Moderator

Zarejestrowany: 2010-06-05
Posty: 64
Punktów :   

Re: Ring

http://2.bp.blogspot.com/_qRTpw86YNGw/R7o89BMZ_aI/AAAAAAAAAks/csfl0PQtnV0/s400/celebrity%2Btattoo.jpg

Na ring zmierza Randy Orton cała publika aplauz, Radny wchodzi na ring tautuje na narożnikach bierze mikrofon i mówi:
Tak. Zapewne wszyscy tutaj zgromadzeni i każdy z osobna jest zdziwiony. Szczerze to ja też sam się sobie dziwię. Tak niedawno walczyłem dla innej federacji. Tak niedawno zdobyłem tam pas. Tak niedawno stworzyłem tam tag team. Ale to już jest przeszłość. Nie zapomnę tamtych wydarzeń, tamtych ludzi i tamtej federacji. Współpraca z wami wszystkimi była nadzwyczajnie dobra i bezproblemowa. Zjawiłem się aby pokazać to co umiem najlepiej czyli wygrywać!. W tej gównianej federacji jaką jest "Dabliu dabliu I" nie wykorzystywano moich wszystkich umiejętności ale tutaj na pewno będą. W końcu nie rządzi mną ten cały Vince McMachon który tylko leci na kasę.
Wiem że w tej federacji jest już parę gwiazd takich jak Kofi Kingston czy Wielki The Rock( publika daje duży cheer). Chciałbym z nimi stworzyć najwspanialszą stajnie w historii wrestlingu( znów duży cheer)
Tak samo jak wy nie znoszę jeffa hardego i chcę mu dokopać i tylko żeby on stał się niewolnikiem.
Chcę stać się dominującą postacią tej organizacji. Nie boję się nikogo i wiem, że jestem w stanie pokonać każdego. Zwłaszcza, że za mną stoi cała masa fanów którzy swoim dopingiem będą mi dodawać sił tak jak robili to dotychczas w mojej karierze tymczasem idę potrenować Nara!!1

Randy przy theme schodzi do szatni a potem idzie na trening


http://i49.tinypic.com/21c85ye.gif

Offline

 

#3 2010-06-05 19:32:27

 Jowisz

Administrator

10191951
Skąd: Bielsko-Biała
Zarejestrowany: 2010-06-02
Posty: 100
Punktów :   -1 

Re: Ring

S.O.S


http://userserve-ak.last.fm/serve/_/19805151/WWE+Kofi+Kingston+Collie+Buddz+kofi1.jpg


Wita was Kofi Kingston.Jestem bardzo zdenerwowany na ćpuna Jeff'a muśli że będzie robił kontuzje innym jego nie doczekanie ,na 1 gali zniszczę i zdobędę pas Hardcore.Jak już wiecie moim Tag partner'em został The Rock jest on dla mnie wzorem do naśladowania i razem będziemy najlepszym Tag-Teamem w historii wrestlingu ,a inni niech nam nie wchodzą w drogę!
Na temat mego przeciwnika mam tyle do powiedzenia że zniszecze go w TLC Matchu ,niestety chłopak będzie niewolnikiem ,ale lepiej być moim niewolnikiem niż tego czego był wcześniej czyli narkotyków.Jeżeli będzie moim niewolnikiem to też mego czarnego brata czyl The Rock'a.Wiem że jestem najlepszym oprucz The Rock'a w tej federacji!!Chcecie pokaz jak mnie lubicie Kofi wychodzi na narożnik!! Zrobimy to po mojemy wszyscy Boom!!!Boom!! Kingston!!!!!!!!!!Kofi rozkochał w sobie publiczność


http://img718.imageshack.us/img718/2384/dlajowisza.jpg

Offline

 

#4 2010-06-06 17:48:50

elo3856

Fan

Zarejestrowany: 2010-06-06
Posty: 27
Punktów :   

Re: Ring

http://i30.tinypic.com/2e336uq.jpg


GET READY TO FLY!



Dziękuje, dziękuje, już wystarczy tych braw. Tak, wasze marzenia się spełniły: The Phenomenal, jedyny który może być mistrzem(i nim będzie) jest tutaj, między tymi leszczami. Niestety poziom tych oto "wrestlerów" czy jak im tam jest dużo niższy niz się spodziewałem. Na szczęście jestem tutaj w pore, aby skopać pare tyłków i nauczyć ich dyscypliny. Nie będe tu nikogo wyzywał, nie będe sie podlizywał, nie będe szukał przyjaciól. Nie dorastacie mi do ..... jesteście tak nisko że nawet nie mam porównania. Bardzo lubię kiedy tak jest... Kiedy brakuje słów aby określić poziom czyjejś słabości.... Wy dajecie mi tą przyjemność perfekcyjnie, za co musze wam podziękować

Za kilka dni, kiedy w tej federacji będę rządził i zgarnę kilka pasów pokaże wam dlaczego nazywam się A.J STYLES.

Offline

 

#5 2010-06-06 19:07:19

TopYzW

Administrator

Zarejestrowany: 2010-06-06
Posty: 27
Punktów :   

Re: Ring

*Na ring przy ogromnym heat'cie wchodzi uśmiechnięty The Miz.

http://i49.tinypic.com/qovfhu.jpg

Dobra nie wstawiajcie już bo wiecie kim jestem ale jednak z wami się przywitam...Witajcie!Od dziś w WCW będzie mogli oglądać Mr.Awesom'a The Miz'a...Jestem wspaniały i nie do przebicia.Nikt nie ma ze mną szans. Każdemu, który wyzwie mnie na pojedynek skopię tyłek, aż do kontuzji. Widzę, że na razie nie ma tu dużo osób.Ale jednak i tak jest możliwość zawalczenia z kimś takim normalnym nawet legendą...Jeszcze raz to nie problem żeby tutaj każdego mógł pokonać tylko ja tutaj się liczę a nikt inny...Słyszcie to ja jestem Mr.Awesome i zapamiętajcie to...Wy! Nędzni ludzie którzy przychodzicie tutaj oglądać tych zawodników przepraszam zapomniałem przecież to lalki nadmuchiwane i z góry są ruszane ale to już się zmieni przecież ja doszedłem to tej dętnej federacji...Moim pierwszym celem no będzie kto!...Dopiero przybyłem...Jak wiecie mam wielkie cele nie jak inny którzy tylko chcą zadebiutować w federacji i już wychodzą tak zemną nie będzie...Będę wielką gwiazdą federacji WCF...Już nie długo się przekonacie...Nie jestem takim człowiekiem który pokaże kasę i już ma walkę...Będę wchodził po woli w szczeblach rankingu federacji...I się przekonacie który powinien wypaść a kto powinien zostać...Oczywiście będę w tej drugiej...Przecież jestem Awesoooooooooooooome !...Jeśli tego nie rozumiecie to przykro...Każdy zawodnik jest nikim tylko ja po winem być uwielbiany itp...Nie będę wymieniał bo to już nudne się robi...Każdy zawodnik który tutaj wchodzi...Chwali się swoimi pasami , tytułami i wita się z wami...Jesteście ludźmi do zarabiania pieniędzy...I dziękuje wam za to...Bo wiem że będę miał co dobrego kupić jakiś może samochód albo dom...A teraz tutaj zarobie i przy tym zdobędę jakiś pas...Na pewno!...Nie dostałem możliwości zawalczenia ale jednak GM powiedział że masz szanse wiec jednak moje marzenie się spełni i pokonał jakiegoś dziadka...I`am Awesoooooooooooooome ! schodzi z ringu


http://i50.tinypic.com/29blnjk.jpg

Offline

 

#6 2010-06-06 19:27:04

Sir Domix

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-06-06
Posty: 7
Punktów :   

Re: Ring

http://img408.imageshack.us/img408/1624/428hhh.jpg
Triple H powolnym krokiem zmierza na ring i robi wystrzał wody !!
Triple H odrazu bierze mikrofon w swoje ręce i mówi wiem wiem jestem najlepszy i myśle ze wy też tak myślicie i publiczność krzyczy Yes
triple h śmieje się i mówi zrobie wszytko zeby nie było tu takich pyszałków jak The Miz ale jest tu jeszcze jedna gwiazda taka jak ja nie żebym się podlizywał tylko mówię na moim poziomie stoi...Randy Orton i mam sprawe do HBK czy chcę on zeby powróciło DX!! (publiczność wstaje z miejsc i krzyczy Yes Yes) i triple h schodzi z ringu i pokazuje słyny znak DX (x)

Ostatnio edytowany przez Jowisz (2010-06-06 19:33:11)

Offline

 

#7 2010-06-06 21:48:04

elo3856

Fan

Zarejestrowany: 2010-06-06
Posty: 27
Punktów :   

Re: Ring

http://i30.tinypic.com/2e336uq.jpg




Get ready to fly!




Ah Miz, drogi Miz... Przydzielono mi z tobą walkę na następną tygodniówkę: Tables match for X-treme Championship. Wiedz, że wtedy zobaczysz, ile lat świetlnych jest między nami. Nie okaże tobie cienia litości, możesz marzyć. Nazywasz siebię "Mr.Awesome"? Po naszej walce zmienisz swój nick na "Mr.Injured".Chciałbyś kupić dom? Niestety zacznij już zbierać na operacje i wózek.Niestety, nie przypominam sobie ciebie w jakiejś hardkorowej stypulacji, do których ja zostałem stworzony. Zostałem również stworzony do X-treme WCF Title, i dlatego stanę się jego właścielem. Aha, odrazu odmawiam ci propozycji tag teamu, którą, gdy zobaczysz jaki jestem Fenomenalny, mi zaproponujesz.Oj, niestety nie nadajesz się tutaj.... to nie "WCW"(hahaha), które oglądałeś jako bobas, ale WCF: federacja w której zapanuje A.J STYLES. Dobranoc, cieniasie, słodkich koszmarów z moim udziałem ci życzę.

Ostatnio edytowany przez elo3856 (2010-06-06 21:49:12)

Offline

 

#8 2010-06-07 14:27:13

TopYzW

Administrator

Zarejestrowany: 2010-06-06
Posty: 27
Punktów :   

Re: Ring



http://i50.tinypic.com/xcq9o4.png

Witajcie...Teraz będę milszy , ponieważ przybył ten śmieszny AJ Styles...I gadał wam że mnie pokonam...Powiem wam że widziałem całe zajście w BackStage na pierwszy rzut oka chciałem się śmiać albo płakać...No dobra nie będę wam przynudzał tym co wyprawiał Aj Styles no który jest raczej śmieszną osobą...Nie wiem skąd się wziął ale wiem że nie na pewno z naszej ukochanej planety Ziemi...Coś on tam wam gadał o jakiś latach świetlnych które on gadał ze jestem daleko...Przykro mi!Ale to raczej nie prawda , ponieważ w szkole się tylko tego nauczył...Nie wiem jak takiego tępaka wzięli do federacji...Ale jednak się zdarza...Ej! Co ma oglądanie WCW do naszej walki rozumiecie to przytacza jakieś dziwne teksty nie wiem jak to określi...Po drugie chwali się że zdobędzie pas ależ tak łatwo nie będzie ze mną...Ty w twoim TNA byłeś śmieszny przecież ciebie...Cały twój występ i przemowa zajmował około z 10 minut a najlepsze było to że gadałeś byle co i o byle kim...Co popadnie...Zero ustawionych tekstów...Wiesz nie wiem czemu z tobą muszę walczyć chciałbym z jakimś normalnym zawodnikiem walczyć a nie z tobą...Ty jesteś z innej sfery tej gorszej i nie mądrej...Wiesz!...Ja nie otrzymywałem wszystko jak ty na talerzu...Ja otrzymywałem stopniowo tak jakby po kolei a nie od razu to i tamto...Myślisz czemu mnie nazywają Mr.Awesome...No Czemu!...Pewnie nie wiesz... Jest wiele znaczeń tego słowa na przykład [ Rewelacyjny,kapitalny,Niesamowity i wiele wiele różnych których znaczeń których bez słownika nie poznasz ]...A co do walki to raczej ja mam większe szanse...W TNA się obijałeś a ja otrzymywałem to co nieuniknione...Teraz zaprezentuje wam co obaj zawodnicy zdobyli itp.

AJ STYLES :

    * All Access Wrestling
          o AAW Heavyweight Championship (1 raz)

    * Ballpark Brawl
          o Natural Heavyweight Championship (1 raz)

    * Christian Wrestling Federation / Christian Wrestling Entertainment

    *
          o CWF/E Heavyweight Championship (2 razy)

    * Independent Professional Wrestling
          o IPW Heavyweight Championship (1 raz)

    * Independent Wrestling Association Mid-South
          o IWA Mid-South Heavyweight Championship (1 raz)
          o Zwycięzca turnieju Ted Petty Invitational (2004)

    * International Wrestling Cartel
          o IWC Super Indies Championship (2 razy)
    * Independent Wrestling Revolution
          o IWR King Of The Indies Championship (1 raz)

    * Maximum Pro Wrestling
          o Max-Pro Cruiserweight Championship (1 raz)

    * Midwest Pro Wrestling
          o MPW Universal Heavyweight Championship (1 raz)

    * New Korea Pro Wrestling Association
          o NKPWA Junior Heavyweight Championship (1 raz)

    * NWA Wildside
          o NWA Georgia Heavyweight Championship (1 raz)
          o NWA Wildside Television Championship (3 razy)

    * Pro Wrestling Guerrilla
          o PWG World Championship (1 raz)

    * Pro Wrestling Illustrated
          o PWI Tag Team Roku (2006) - z Christopherem Danielsem
          o PWI uznało go za #8 spośród 500 najlepszych wrestlerów 2004 roku.

    * Pro Wrestling Report
          o Tag Team Roku (2006) - z Christopherem Danielsem

    * Ring of Honor
          o ROH Pure Championship (1 raz)
          o ROH World Tag Team Championship (1 raz) – z Amazing Red
    * Total Nonstop Action Wrestling
          o NWA World Heavyweight Championship (3 razy)
          o TNA World Heavyweight Championship (1 raz )
          o NWA World Tag Team Championship (4 razy) – z Jerry'm Lynnem (1), Abyssem (1) oraz z Christopherem Danielsem (2)
          o TNA Legends Championship (1 raz)
          o TNA World Tag Team Championship (1 raz) – z Tomko
          o TNA X Division Championship (6 razy)
          o TNA Triple Crown Championship (3 razy)
          o TNA Grand Slam Championship
          o Mr. TNA (2005)
          o Walka roku (2006) z Christopherem Danielsem vs. Homicide i Hernandez
          o Tag Team Roku (2006) z Christopherem Danielsem}

    * World Wrestling All-Stars
          o WWA International Cruiserweight Championship (1 raz)

    * Nagrody Wrestling Observer Newsletter
          o 5 Star Match (2005) vs. Samoa Joe oraz Christopher Daniels
          o Najlepszy High-flyier (2005)
          o Najlepsza akcja wrestlingowa (2003) Styles Clash


The MIZ

Deep South Wrestling

    * 1x Deep South Heavyweight Championship

Ohio Valley Wrestling

    * 1x OVW Southern Tag Team Championship – z Chrisem Cage'em

World Wrestling Entertainment

    * 2x World Tag Team Championship (1 raz) – z Johnem Morrisonem
    * 2x WWE Tag Team Championship (1 raz) – z Johnem Morrisonem
    * 1x WWE United States Championship
    * Slammy Award dla najlepszego Tag Teamu roku (2008) – z Johnem Morrisonem
    * Slammy Award dla najlepszego programu na WWE.com (2008) – z Johnem Morrisonem
    * 1x WWE Unfied Tag Team Championship (1 raz) - Big Show'em



No dobra jednak miał więcej...Ale jednak jest jeden problem...W jakich federacjach on był...Dużo ich było...A która jest najbardziej opłacalną federacją w Ameryce [ WWE! ]...I to jest właśnie wielki sukces a nie te jego zdobyte pasy...Dobra koniec!Przekonamy się co będzie na gali...



http://i50.tinypic.com/29blnjk.jpg

Offline

 

#9 2010-06-07 14:47:29

kubaks

Moderator

Zarejestrowany: 2010-06-05
Posty: 64
Punktów :   

Re: Ring

I hear voices in my head
They council me
They understand
They talk to me

http://resources2.news.com.au/images/2008/01/04/va1237285353194/Randy-Orton-5827911.jpg


Randy Orton Pewnie zmierza na ring


-Siema WCF Universe widzę tu dużo nowych twarzy. Miz do ciebie to ja nic nie mam tylko po co ty przychodzisz i wymieniasz wszystkie tytuły nic nikogo to nie obchodzi ale mam dla ciebie pewną propozycję m. in. może założymy Tag Team? Który będzie najlepszy w historii całego śmiesznego WWE i TNA i całego wrestlingu. Dobra teraz o AJ Style. Ty mówisz że my mamy bardzo niski poziom? To ty walczysz w jakiś śmiesznych federacjach. Co byś powiedział że na najbliższej Gali PPV zmierzymy się 1 vs 1? Dobra to ja już lecę na trening i pogadać z Mizem!!

Randy idzie na trening


http://i49.tinypic.com/21c85ye.gif

Offline

 

#10 2010-06-07 16:39:54

elo3856

Fan

Zarejestrowany: 2010-06-06
Posty: 27
Punktów :   

Re: Ring

http://i30.tinypic.com/2e336uq.jpg


GET READY TO FLY!



Witajcie....Na początku muszę przyznać rację Mizowi. Powiedział on że najbardziej opłacalną federacją w Ameryce jest WWE. Nie ma wątpliwości. Lecz zastanów się, Mizie, czy jeszcze jest to federacja wrestlingu? Bo mi ich produkt mało się kojarzy z wrestlingiem, raczej z amatorskim teatrem. Dlatego trzymałem się od tej korporacji z daleka, bo wiem co robi z ludźmi. A co do tytułów... Zobacz ile ich zdobyłeś sam, bez tag team partnera. Aż 2! I to jedno w rozwojów-ce! Teraz dopiero widać twoje singlowe umiejętności. Niestety nasza walka jest 1 vs 1, to coś dla ciebie nowego.  Co do mojej śmieszności w TNA - kiedy krwawiłem co walkę, ty osłaniałeś się grubasem Big Showem.
Randy Orton.... hahah... jakim prawem się do mnie odzywasz? Aż tak bardzo chcesz się upokorzyć? Ty i te twoje szukanie przyjaciół: z natury jesteś takim lizusem, czy tylko tutaj chcesz się dobrze ustawić? Kiedy wygram moje X-treme WCF Title, i zniszczę Miza, zastanowię się, czy nie dać ci szansy na pokazanie kim naprawdę jesteś. Choć mam wątpliwości, że "kimś" jesteś, dla mnie wyglądasz na nic.

Offline

 

#11 2010-06-07 21:12:04

kubaks

Moderator

Zarejestrowany: 2010-06-05
Posty: 64
Punktów :   

Re: Ring

http://resources2.news.com.au/images/2008/01/04/va1237285353194/Randy-Orton-5827911.jpg

I hear voices in my head
They council me
They understand
They talk to me

Na ring zmierza Randy Orton bierze mikrofon i zaczyna przemówienie:

- Oh AJ czy ty dalej nic nie rozumiesz. Wiesz że w tej federacji jesteś królem Jobberów? Ty będziesz się każdemu podkładał kiedy to ja będę zdobywał kolejne pasy. Co z tego że będę się dobrze ustawiał może mi tego zazdrościsz?? I tak każdy wie że ty nie jesteś godzien wygrania tej walki o pas ani ty ani Miz. Teraz coś o moich rywalach w najbliższej walce zacznę od HBK'a mam do niego duży szacunek, ponieważ zdobył on dużo tytułów w federacjach. Triple H kolejne drewno na drodze do pasa WCF wiem że ma on duże doświadczenie ale kto to jest Mr.Kennedy widziałem go tylko tylko raz jak przechodził po BS i nie daje mu dużych szans w walce 14 czerwca.     

Randy zchodzi z ringu i na rampie dodaje
- A AJ po mam dla ciebie niespodziankę pokazał ochroniażom aby wnieśli duży pakunek (otworzyli go a tam były duży mop). AJ ty nie będziesz królem JOBBERÓW tylko królem Sprzątaczek


Randy zszedł przy theme

Ostatnio edytowany przez kubaks (2010-06-07 21:12:25)


http://i49.tinypic.com/21c85ye.gif

Offline

 

#12 2010-06-07 21:38:15

elo3856

Fan

Zarejestrowany: 2010-06-06
Posty: 27
Punktów :   

Re: Ring

http://fast1.onesite.com/fans.wwe.com/user/fanscompany/extremes_roster/3cde60940f30e5caa78d3b2ed1d70032.jpg



Get ready to fly!



Randy, tym razem skieruje cały speech do ciebie, tak dostąpisz tego zaszczytu. Zazdroszczę ci jedynie... kurde, niczego ci nie zazdroszczę.
Widzisz, nawet JAKBYM BYŁ królem jobberów, to byłbym królem, a ty jesteś tak nisko że nawet na króla sprzątaczy się nie nadajesz. W swoich niedawnych słowach tylko sam się upokorzyłeś, pokazałeś że nie masz żadnej wiedzy o wrestlingu. Nazywasz The Game'a drewnem? Spójrz na siebie, ty tylko potrafisz robić headlocki i walić w podłoge jak jakiś psychopata. Mówisz też że nigdy nie widziałeś Mr.Kennediego, a to ciekawe, bo walczyłeś i na niego, i z nim w tagu. Mówisz że się dobrze "ustawiasz". To kolejny przykład twojej słabości,  jesteś jak jakiś mały, nieważny kraj, który szuka sojuszników, aby mieć bezpieczne plecy. Mam nadzieję, że ludzie w tej federacji nie zgłupieli do reszty, i nie będą robić ci za bodyguardów.

Offline

 

#13 2010-06-07 21:56:42

kubaks

Moderator

Zarejestrowany: 2010-06-05
Posty: 64
Punktów :   

Re: Ring

http://2.bp.blogspot.com/_qRTpw86YNGw/R7o89BMZ_aI/AAAAAAAAAks/csfl0PQtnV0/s400/celebrity%2Btattoo.jpg

Na ring zmierza Randy Orton

- AJ Oh dziękuje że cały swój czas w ringu przeznaczyłeś dla mnie, tak ty mi napewno zazdrościsz tylko boisz się powiedzieć czego!  Czy masz jakiekolwiek pojęcie kto to jest JOBBER bo m się nie wydaje. Tak nazywam The Game'a drewniakiem wiem że pewnie zaraz powiesz że on miał więcej osiągnięc i wogóle ale mnie to nie obchodzi. Najpierw to ty pokaż co potrafisz a nie się wymądrzasz. Mam jeszcze jedno pytanie do ciebie co to jest gimmick? bo chyba nie nie wiesz. Ale nie przyszedłem tu pytać się AJ Styles. Idę na trening bo AJ mnie załamuje i te jego wymówki.

Randy zszedł z ringu na BS


http://i49.tinypic.com/21c85ye.gif

Offline

 

#14 2010-06-07 22:11:27

elo3856

Fan

Zarejestrowany: 2010-06-06
Posty: 27
Punktów :   

Re: Ring

http://fast1.onesite.com/fans.wwe.com/user/fanscompany/extremes_roster/3cde60940f30e5caa78d3b2ed1d70032.jpg



Get ready to fly!




Widzisz, jak bardzo trzeba mi zajść za skórę, żebym poświęcił całe przemówienie na ciebie. Myślisz że zaskoczysz mnie tym, że niedawno kupiłeś sobie "ABC Wrestlingu" na wwe.com? Chłopie, najpierw mówisz żebym się nie wymądrzał, a potem pytasz się mnie co to jest gimmick. Wszystko z tobą wporzo? A może ja mam gimmick wymądrzającego się? Jeśli chodzi o jobbera, to nie ja walcze w Fatal Four Wayu o nic, tylko w walce o PAS, więc się pytam czy zdążyłeś w tej książce znaleść definicję jobbera? Ogarnij się, a potem zwracaj się do mnie. Niestety, jestem teraz w stanie niewysławialnym więc nie upokorze cię jeszcze bardziej.

Offline

 

#15 2010-06-07 22:40:57

RVD

Fan

Zarejestrowany: 2010-06-07
Posty: 29
Punktów :   -1 

Re: Ring

http://i50.tinypic.com/e5h0ft.jpg

Oto ja Rob Van Dam we własnej osobie po tułaczym trybie życia postanowiłem zawitać do WCF.Dlaczego tutaj przybyłem zaraz pewnie mi powie jakiś stały bywalec tej federacji prosta  odpowiedź jest na to znudziła mi się sława w WWE,TNA nie jest dla mnie postanowiłem zacząć coś nowego  chce zbudować swój wizerunek od zera tak jak to było w mojej karierze jak w Extreme Championship Wrestling gdzie zaczynałem kariere od niczego a byłem jej ikoną przecież.Chce zobaczyć ile moje nazwisko jest warte w tym biznesie czy mam szanse powrócić na szczyt.Posłuchajcie mnie wszyscy to się tyczy także wrestłerów tej federacji pieniądze to nie wszystko nie kupisz za żadne pieniądze uśmiechniętej zadowolonej twarzy fanów,którzy nie mogli wyjść z podziwu podczas twojej walki nie ważne czy ja wygram czy przegram chce wam tylko dostarczyć prawdziwego show podczas moich walk.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pltaksówka wałcz Karwia hotel